بازیابی کلمه عبور

سوالات متداول مشتریان

آلتین کارت چیست؟

آلتین کارت کارت  تخفیف داری است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا 95٪ تخفیف در سطح کشور ارائه می‌دهد. شعار ما «کمتر خرج کن،بیشتر لذت ببر ))!»

من به آلتین کارت علاقه‌مندم،‌ چگونه در آلتین کارت ثبت‌ نام کنم؟

ثبت‌نام در آلتین کارت کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید. نام،‌ نام خانوادگی، کد ملی شماره موبایل و رمز عبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید.اس ام اسی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد. در مرحله بعد هم اطلاعات را تکمیل و در نهایت گزینه ثبت رو را فشار دهید

و گزینه ی دوم ثبت نام ،میتوانید از طریق تماس با شرکت مراحل  ثبت نام خود را انجام دهید..

من به خبرهای تخفیفی آلتین کارت علاقه‌مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟

برای دریافت خبرهای تخفیف روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و خبرهای روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید. یا از طریق عضویت در شبکه های اجتماعی هر استان به صورت جداگانه می توانید خبرهای روز را دریافت کنید.

من به آلتین کارت علاقه‌مندم،‌ این آلتین کارت دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟

در بخش توضیحات آلتین کارت جزییات خرید آمده است که تخفیف شامل چه مواردی می‌شود. در اکثر مراکز که دارای بخش های خدمات، تفریحی و درمانی و ... هستند قابل پوشش بوده و تمامی مراکز را شامل می شود.

من کارت تخفیف را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟

شما می‌توانید کارت تخفیف خود را گرفته و پس از هماهنگی تلفنی با مجموعه، به محل مربوط رفته و از سرویس خود استفاده کنید.

آیا می‌توانم آلتین کارت را به‌عنوان کادو برای کسی خریداری کنم؟

بله، در صفحه خرید میتوانید مشخصات اون شخصی که میخواهید بهش کادو کنید پر کرده و دکمه ثبت را بزنید و در عرض 24 ساعت توسط همکارامون  به آدرس ثبت شده ارسال و تحویل میگردد...

آلتین کارت را باید یک‌بار استفاده کرد یا می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟

نه ؟ میتوانید تا تاریخ انقضاء کارتتون ازش بی نهایت استفاده کرده  و لذت ببرید

با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟

بله کم شده و پس از پرداخت برای شما کد کارت تخفیف ارسال خواهد شد. در صورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت. در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی، پس از بررسی حساب به بانک مورد نظر مراجعه فرمایید.

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟

بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

اگر زمان استفاده از کارت تخفیف به پایان رسیده باشد چی؟

بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کارت تخفیف دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط آلتین کارت را کامل خوانده و به زمان انقراض کارت توجه کنید. در نظر داشته باشید زمان خرید کارت با زمان استفاده آن متفاوت خواهد بود.

علاقه‌مندم نظرم در رابطه با تخفیفات های مختلف را ابراز کنم.

شما میتوانید پایین صفحه هر تخفیف در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس  ارسال بفرمایید نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید. info@altincard.ir.

«هر خرید کارت تخفیف ویژه یک نفر» به چه معناست؟

یعنی با هر کارت یک نفرمی تواند از سرویس‌های ارائه‌شده استفاده نماید.

«بدون محدودیت در خرید کارت» به چه معناست؟

یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه آلتین کارت برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر میتواند از آلتین کارت برای خود استفاده کند.

نام کاربری ورود به سایت من چیست؟

کد ملی هر فرد به صورت جداگانه نام کاربری ورود به پنل کاربری می باشد

بعداز سفارش،آلتین کارت چگونه به دست من میرسد؟

در کمترین زمان ( نهایتا ۴۸ ساعته) آلتین کارت صادر و به نشانی شما ارسال می گردد

هزینه آلتین کارت و هزینه ارسال به چه صورت است ؟

هزینه ارسال رایگان و هزینه آلتین کارت را اگر آنلاین خریده باشد که موقع تحویل هزینه ای دریافت نمیشود و یا اگر تماس گرفته باشین، بعد از تحویل از شما دریافت می گردد

قیمت و مدت زمان آلتین کارت چقدر است ؟

 زمان استفاده از آلتین کارت به مدت 6 ماه میباشد با استفاده ی نامحدود،یعنی از روزی که سفارش شما ثبت و به دست شما رسید قابل استفاده است و میتوانید روزانه به اندازه ی انرژیتون استفاده کنید.

قیمت آلتین کارت با سوپرایز های هرماه ویژه،40 هزار تومان است

آیا آلتین کارت ضمانتی برای کیفیت خدمات وجود دارد ؟

 

بله – در صورت عدم رضایت از خدمات و تخفیفات موجود، آلتین کارت 40 روز ضمانت برگشت وجه بدون قید و شرط  را کتبا در آلتین کارت ذکر نموده است.