سوالات متداول مشتریان

[content_box_ups][/content_box_ups]

سوالات متداول مشتریان

(ثبت نام در آلتین کارت و استفاده خدمات آن کاملا رایگان است)

آلتین کارت چیست؟
آلتین کارت،یک کارت بانکی تخفیف داری است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا 90% تخفیف در سطح کشور ارائه می‌دهد. شعار ما «کمتر خرج کن،بیشتر لذت ببر))»! )

:

من به آلتین کارت علاقه‌مندم،‌ چگونه در آلتین کارت ثبت‌ نام کنم؟
ثبت‌نام در آلتین کارت کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد.

1-از طریق سایت :روی گزینه ثبت نام کلیک و مراحل زیر را طی کنید.

- از طریق تماس تلفنی :

   04432237742   -   09919690949

درقسمت شماره کارت،شماره چه کارتی باید وارد شود؟

جواب: شما می توانید شماره هر کارت بانکی عضو شتاب (مربوط به هر بانک) را در این قسمت وارد کنید. شماره کارت وارد شده در آلتین کارت فعال می شود و به عنوان کارت خرید شما در سامانه شبکه تخفیف ثبت می شود.

 

چه تعداد کارت بانکی برای هر نفر قابل ثبت است ؟

جواب: هر نفر می تواند تا سقف 5 کارت بانکی را در آلتین کارت فعال کند اما در هنگام ثبت نام تنها می توانید شماره یکی از کارت های بانکی خود را وارد کنید.

برای ثبت کارت های بیشتر کافیست به پنل کاربری خود مراجعه کنید و یا با واحد پشتیبانی به شماره 32237742-044 تماس گرفته و کارت مورد نظر خود را فعال کنید.

 

 پس از ثبت نام در سایت چگونه باید خرید کنیم ؟

جواب: برای خرید و بهره مندی از تخفیفات ارائه شده در سایت تنها کافیست به مراکز مجاز معرفی شده در سایت مراجعه کنید و با کارتی که در سایت ثبت نام کرده اید خرید کنید. دقت داشته باشید در مرحله پرداخت وجه در فروشگاه ها و یا مراکز خرید باید عملیات پرداخت روی پوز مخصوص طرح (پوز تجارت الکترونیک بانک سامان) انجام شود.(در پایان همین مطلب به مثال خرید و نمونه فیش توجه کنید)

 

 آیا برای ثبت نام درآلتین کارت و استفاده از خدمات آن بهایی باید پرداخت کرد ؟

جواب: خیر، کلیه خدمات آلتین کارت کاملا رایگان است.

 

من به خبرهای تخفیفی آلتین کارت علاقه‌مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟

برای دریافت خبرهای تخفیف روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و خبرهای روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید. یا از طریق عضویت در شبکه های اجتماعی هر استان به صورت جداگانه می توانید خبرهای روز را دریافت کنید

:

من به آلتین کارت علاقه‌مندم،‌ این آلتین کارت دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات آلتین کارت جزییات خرید آمده است که تخفیف شامل چه مواردی می‌شود. در اکثر مراکز که دارای بخش های خدماتی، تفریحی و درمانی و ... هستند قابل پوشش بوده و تمامی مراکز را شامل می شود.

:

علاقه‌مندم نظرم در رابطه با تخفیفات مختلف را ابراز کنم ؟.
شما میتوانید پایین صفحه هر تخفیف در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس ارسال بفرمایید نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید. info@altincard.ir.

 

نام کاربری ورود به سایت من چیست؟
کد ملی هر فرد به صورت جداگانه نام کاربری ورود به پنل کاربری می باشد.

 

مثال نحوه خرید آلتین کارت

فرض کنید در یکی از فروشگاه های پوشاک آقایان پیراهنی را با قیمت 100.000 تومان انتخاب کرده اید و درصد تخفیف فروشگاه 20 درصد می باشد. در این حالت در مرحله پرداخت شما از مغازه دار درخواست دستگاه پوز مخصوص کاشان تخفیف را می کنید. فروشنده مبلغ خرید را بر روی دستگاه 100.000 تومان وارد می کند و شما با یکی از کارت هایی که در سامانه التین کارت فعال کرده اید عملیات پرداخت را انجام می دهید. با این کار به صورت خودکار و هوشمند 20 درصد تخفیف خود به خود برای پرداخت شما اعمال می شود و مبلغ 80.000 تومان از کارت شما کم می شود. به همین راحتی.